İSİM KADER SAYISI

KADER SAYISI

Evrende her şey enerjidirve her enerjinin mutlaka bir sayı değeri vardır. Kâinatın dili matematiktir. Her harf de bir rakama karşılık gelir. Adınız ve soyadınızdaki harflerin rakamsal toplamı da kader sayınızdır. İsminizin anlamı ve harf enerjileri kaderinizin anlam yönünü belirlerkenrakam değeri de sizin kendinizi nasıl ifade ettiğinizi, nasıl bir potansiyel taşıdığınızı,yani kader yolunuzu gösterir. Hepsi toplamda hayatınız boyunca kadersel döngünüzü oluşturmanıza hizmet eder.

İfade sayısının doğal yeteneklerimizi, yapacağımız işle ilgili ipuçlarını içerdiğini hatırlayalım. Bu bağlamda çocuğumuza meslek seçiminde yardımcı olalım. Her çocuk farklı bir yetenek ve hayat amacı taşır ve bunu öğrenmeden onu sadece kendi ideallerimizle veya başka çocuklarla kıyaslayarak bir eğitim sürecine sokarsak hayatımızın hatasını yapabiliriz. Sonuçta yeteneklerine uygun olmayan bir iş için zorlanan ve bunu başaramayınca “tembel, başarısız, inatçı” damgalarını yiyen o minicik çocuktur. Karşınızda lise son sınıf öğrencisi bir ergen de olsa,onun kalbi ve bilinçaltı bebeklik ve erken çocukluk döneminde çapa atmıştır.

Şimdi düşünün lütfen;çocuğun yeteneklerifark edilmeden nasıl da yanlış yönlendiriliyor gençler. Düşünün,siz de bu şekilde yönlendirilmiş olabilirsiniz büyük ihtimalle. Ve mutlu olabildiniz mi işinizde? Hayat amacınızı bulabildiniz mi? Bu kadar hayati önem taşıyan bir konuya ne kadar az ilgi gösterildi bugüne kadar, en çok buna şaşırıyorum. Bu kitabı yazmamdaki en önemli amaçlardan biri gelecek kuşaklara kendi öz potansiyelleri ile dolu, ifade özgürlüğü taşıyan yarınlar hazırlamalarına vesile olmaktır.

Meslek seçimi ve kariyer alanında sadece isim soy isimle ve kader sayısı ile karar vermek tek başına yeterli değildir elbette. Bu noktada doğum tarihinin belirleyici rol taşıyan bir ana faktör olduğunu da vurgulamak istiyorum. İsimler beraber, sayıların, astroloji haritasının ve soy ağacın da değerlendirilmesi önemlidir. Çocuğununeğitimi, meslek seçimi ve onunla doğru iletişim kurma yolu konusunda danışmak isteyenler lütfen bana isminkaderin@gmail.comadresinden ulaşsınlar.

Unutmayın,hem çocuğunuzun hem de kendi içinizdeki o çocuğun anlaşılmaya, değerleri ile övülmeye, sevilmeye ihtiyacı var. Sevgi tohumları ektikçe aşk çiçekleri biçeriz. Kokuları büyüleyici olur. Herkesi olanca haliyle, kişiliği ile hoş görüp kucaklamak, onu anlayabilmek büyük bir huzuru da beraberinde getirir. Böylece özgür bırakabilir, affedebiliriz.

Aşağıdaki tabloda harflerin rakam değerlerini görebilirsiniz:

1 2 3 4 5 6 7 8 9
A B C/Ç D E F G H I/İ
J K L M N O/Ö P Q R
S/Ş T U/Ü V W X Y Z

 

Harf-sayı değerlerini kullanarak şimdi isimlerin yaydığı enerjileri hesaplayalım.

 

ÖrneğinMine Akça

M İ N E A K Ç A
4 9 5 5 1 2 3 1

 

4+9+5+5+1+2+3+1= 30= 3+0= 3

Kader (ifade) sayısı 3’dir.

 

ÖrneğinBurak Ganiy

B U R A K G A N İ Y
2 3 9 1 2 7 1 5 9 7

 

2+3+9+1+2+7+1+5+9+7= 41= 4+1= 5

Kader (İfade) sayısı 5’dir.

 

Sizin Ad – Soyadınız:

 

 

Kader (İfade) sayısı …’dir.

 

Pin It on Pinterest

Share This