RÖPORTAJ – BEBEĞİNİZİN İSMİ KADERİNİ ETKİLER

Bebeğinizin ismi kaderini belirler

Bebeğinizin ismi kaderini belirler
Giriş Tarihi: 17.2.2019

Araştırmacı ve isim uzmanı Şira Mercan, “Bebeklerin isimleri onların tüm hayat süreçlerini derinden etkilediği için aileleri bu konuda bilgilendirmeyi ilahi bir görev olarak görüyorum” dedi

Araştırmacı yazar ve isim uzmanı Şira Mercan, isimler alanındaki çalışmalarını ve tüm bilgi birikimini bu kez ikinci kitabı “Bebeğin İsmi”nde okurlarıyla paylaştı. İlk kitabı “İsmin Kaderini Nasıl Etkiliyor”u 2012 yılında çıkardığı günden buyana binlerce kişinin ismini inceleyerek yeni bebeği olacak ailelerden çok sayıda e-mail alan ve yüzlerce kişinin adını değiştirmesine bizzat rehberlik eden Mercan, “Tüm samimiyetimle isim vermenin bütün sırlarını bu kitabımda paylaştım. Bebeklerin isimleri onların tüm hayat süreçlerini bu kadar derinden etkilediği için aileleri bu konuda bilgilendirmeyi ilahi bir görev olarak görüyorum. Sonuçta herkesin danışmanlık hizmeti alacak parası olmuyor. Ben de ailelere yardımcı olmak istedim. O yüzden bu kitabı yazdım” dedi.
ANLAM REHBERİ
“İnsanın ismi kaderini nasıl etkiler? Bir isim nasıl seçilir, nelere dikkat etmek gerekir? İsmin taşıdığı enerji, kaderi etkileyebilir mi? Hangi isim hangi enerjiyi taşır? Kişilik ile isim arasında bir bağlantı var mıdır? Bunlar çocuğunuzun geleceğini nasıl etkiler? Ailenizle uyumlu ismi nasıl bulursunuz?” Gibi merak edilen onlarca, yüzlerce sorunun yanıtını bu kitapta toplayan Mercan, “İsimleriniz ile doğum tarihlerinizin uyumlarını hesaplayabilir, isimlerin yaşama etkisiyle ilgili bilmediğiniz daha nice ayrıntıyı öğrenebilirsiniz. Kitapta ayrıca A’dan Z’ye tüm isimlerin anlamlarıyla ilgili bir isim rehberine de yer verdim” diye konuştu.
BİRÇOK KAYNAK VAR
Çocukluğundan beri metafiziğe ve yıldızlara büyük ilgisi olan, Şems Bilge ve Burak Sadi adında iki oğlu bulunan yazar, isim analizleri çalışmaları kapsamında; akrofonoloji, saymatiks, numeroloji, ataların enerji transferleri ve astroloji ilimlerinden faydalanıyor. Mercan, “Bebeğinize isim vermeden önce bu kitabı mutlaka okuyun” dedi.

Yeni Asır Gazetesi Muhabiri Ercan AKGÜN

 

Pin It on Pinterest

Share This